ERA-2AED5361X
MFR.Part #
ERA-2AED5361X
JLCPCB Part #
C20013803
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS