ERA-2AED51R1X
MFR.Part #
ERA-2AED51R1X
JLCPCB Part #
C20013797
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS