ERA-2AED49R9X
MFR.Part #
ERA-2AED49R9X
JLCPCB Part #
C20013793
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS