ERA-2AED4121X
MFR.Part #
ERA-2AED4121X
JLCPCB Part #
C20013765
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS