ERA-2AED3921X
MFR.Part #
ERA-2AED3921X
JLCPCB Part #
C20013759
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS