ERA-2AED3571X
MFR.Part #
ERA-2AED3571X
JLCPCB Part #
C20013747
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS