ERA-2AED33R0X
MFR.Part #
ERA-2AED33R0X
JLCPCB Part #
C2135794
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS