ERA-2AED2942X
MFR.Part #
ERA-2AED2942X
JLCPCB Part #
C20013724
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS