ERA-2AED2610X
MFR.Part #
ERA-2AED2610X
JLCPCB Part #
C20013707
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS