ERA-2AED2262X
MFR.Part #
ERA-2AED2262X
JLCPCB Part #
C20013691
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS