ERA-2AED223X
MFR.Part #
ERA-2AED223X
JLCPCB Part #
C4087221
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS