ERA-2AED2051X
MFR.Part #
ERA-2AED2051X
JLCPCB Part #
C20013678
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS