ERA-2AED2050X
MFR.Part #
ERA-2AED2050X
JLCPCB Part #
C20013677
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS