ERA-2AED1472X
MFR.Part #
ERA-2AED1472X
JLCPCB Part #
C20013643
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS