ERA-2AED1242X
MFR.Part #
ERA-2AED1242X
JLCPCB Part #
C20013625
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS