ERA-2AED1210X
MFR.Part #
ERA-2AED1210X
JLCPCB Part #
C20013620
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS