ERA-2AED1071X
MFR.Part #
ERA-2AED1071X
JLCPCB Part #
C20013354
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS