ERA-2AED1051X
MFR.Part #
ERA-2AED1051X
JLCPCB Part #
C20013351
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS