ERA-2AEC7500X
MFR.Part #
ERA-2AEC7500X
JLCPCB Part #
C2137766
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS