ERA-2AEC5760X
MFR.Part #
ERA-2AEC5760X
JLCPCB Part #
C2137943
Description
-55℃~+155℃ 50V 576Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS