ERA-2AEC4531X
MFR.Part #
ERA-2AEC4531X
JLCPCB Part #
C2137969
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS