ERA-2AEC3300X
MFR.Part #
ERA-2AEC3300X
JLCPCB Part #
C4051923
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS