ERA-2AEC2490X
MFR.Part #
ERA-2AEC2490X
JLCPCB Part #
C2137378
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS