ERA-2AEC2100X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEC2100X
JLCPCB Part #
C2137424
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS