ERA-2AEC2051X
MFR.Part #
ERA-2AEC2051X
JLCPCB Part #
C2137427
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS