ERA-2AEC1150X
MFR.Part #
ERA-2AEC1150X
JLCPCB Part #
C2138529
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS