ERA-2AEB7871X
MFR.Part #
ERA-2AEB7871X
JLCPCB Part #
C6240641
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS