ERA-2AEB6811X
MFR.Part #
ERA-2AEB6811X
JLCPCB Part #
C2075653
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS