ERA-2AEB6340X
MFR.Part #
ERA-2AEB6340X
JLCPCB Part #
C2075036
Description
-55℃~+155℃ 50V 634Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS