ERA-2AEB4121X
MFR.Part #
ERA-2AEB4121X
JLCPCB Part #
C4347110
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS