ERA-2AEB3320X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEB3320X
JLCPCB Part #
C2075278
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS