ERA-2AEB3162X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEB3162X
JLCPCB Part #
C2075597
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS