ERA-2AEB2612X
MFR.Part #
ERA-2AEB2612X
JLCPCB Part #
C2075472
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS