ERA2AEB241X
MFR.Part #
ERA2AEB241X
JLCPCB Part #
C445584
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS