ERA-2AEB1821X
MFR.Part #
ERA-2AEB1821X
JLCPCB Part #
C2073529
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS