ERA-2AEB1621X
MFR.Part #
ERA-2AEB1621X
JLCPCB Part #
C4189150
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS