ERA-2AEB1581X
MFR.Part #
ERA-2AEB1581X
JLCPCB Part #
C2087996
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS