ERA2AEB123X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA2AEB123X
JLCPCB Part #
C215763
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS