ERA-2AEB1152X
MFR.Part #
ERA-2AEB1152X
JLCPCB Part #
C4150098
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS