ERA-1ARW9761C
MFR.Part #
ERA-1ARW9761C
JLCPCB Part #
C20520954
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS