ERA-1ARW912C
MFR.Part #
ERA-1ARW912C
JLCPCB Part #
C19288400
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS