ERA-1ARW752C
MFR.Part #
ERA-1ARW752C
JLCPCB Part #
C19358784
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS