ERA-1ARW5761C
MFR.Part #
ERA-1ARW5761C
JLCPCB Part #
C20521090
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS