ERA-1ARW2871C
MFR.Part #
ERA-1ARW2871C
JLCPCB Part #
C19457456
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS