ERA-1ARW272C
MFR.Part #
ERA-1ARW272C
JLCPCB Part #
C19309424
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS