ERA-1ARW242C
MFR.Part #
ERA-1ARW242C
JLCPCB Part #
C19554486
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS