ERA-1ARW2101C
MFR.Part #
ERA-1ARW2101C
JLCPCB Part #
C19310831
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS