ERA-1ARC8871C
MFR.Part #
ERA-1ARC8871C
JLCPCB Part #
C19479465
Description
-55℃~+155℃ 50mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS