ERA-1ARC8250C
MFR.Part #
ERA-1ARC8250C
JLCPCB Part #
C19446244
Description
-55℃~+155℃ 50mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS