ERA-1ARC5490C
MFR.Part #
ERA-1ARC5490C
JLCPCB Part #
C19547693
Description
-55℃~+155℃ 50mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS